دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در “فنی و حرفه ای”

دریافت مشخصات شرکت کنندگان مجازی کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس

با سلام

از آنجایی که برخی از همکاران شرکت کننده مجازی کارگاه آموزشی “الگوهای برتر تدریس” موفق به ارسال مشخصات خود جهت صدور گواهی حضور نشده اند، خواهشمند است همکارانی که در بستر ادوبی و به صورت مجازی در کارگاه فوق حضور داشتند و اسم ایشان در لیست ذیل قرار ندارد، حداکثر تا تاریخ سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ مشخصات خود را در فرم زیر تکمیل نمایند.

فرم ارسال مشخصات (نکته مهم: جهت بررسی حضور بایستی نام کاربری که با آن وارد کارگاه شدید را در فرم ارسال کنید)

لازم به ذکر است گواهی همکاران زاهدانی که به صورت حضوری شرکت داشته اند صادر و توسط سرگروه مربوطه در اختیار همکاران ذینفع قرار خواهد گرفت. همچنین اسامی همکارانی که مشخصات آنها کامل بوده و گواهی برایشان ارسال خواهد شد، در ادامه مطلب قرار دارد.  ( این دو دسته از همکاران نیاز به تکمیل فرم بالا ندارند)

ارسال گواهی حضور در کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع آینده پژوهی

با سلام و احترام

به استحضار می رساند گواهی حضور در کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع آینده پژوهی به ایمیل اعلام شده همکار ارسال گردید. لازم به ذکر است طبق قوانین دبیرخانه کشوری کامپیوتر گواهی برای همکارانی که بیشتر از نصف زمان کارگاه (۳۰دقیقه) حضور داشته و یا حداقل ۵۰درصد نمره آزمون را کسب نموده باشند صادر شده است. در صورتی که شرایط فوق را دارا می باشید اما گواهی برایتان صادر نشده است به آی دی hushangebrahimi@ در شبکه شاد پیام دهید.

اسامی همکارانی که گواهی حضور برایشان صادر شده است در ادامه مطلب مشاهده می باشد:

کارگاه مجازی کشوری آموزش و آشنایی با اسکرچ و قابلیت‌های آن

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری دبیرخانه کشوری در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع “آموزش و آشنایی با اسکرچ و قابلیت‌های آن” در تاریخ پنجشنبه ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ الی ۱۸ ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر برگزار نماید.

برای اطلاعات تکمیلی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

مستندات و فیلم های کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس

با احترام

عنایت به برگزاری کارگاه آموزشی حضوری/مجازی با موضوع “الگوهای برتر تدریس” ویژه هنرآموزان و سرپرستان  در تاریخ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ به جهت بهره مندی همکاران محترم از محتواهای ارائه شده در کارگاه این پست ایجاد و به مرور تکمیل خواهد شد.

فایل های طرح درس (ارسالی خانم مهندس ناظریان): در حال تکمیل . . .

شاخص های داوریشاخص های نظر سنجی هنرجویانطراحی آموزشیکاربرگ طرح درس پودمانی ۴-۴۱۰

فیلم بخش غیرحضوری (مدرس خانم مهندس ناظریان): بخش اول  – بخش دوم

فیلم بخش حضوری (مدرس دکتر غزنوی): دانلود از پیکوفایل

کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس

گروه های آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش، حسابداری کاردانش، امور اداری، هنرهای تجسمی، عمران کاردانش و معماری داخلی فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارند کارگاه آموزشی حضوری/مجازی با موضوع “الگوهای برتر تدریس” ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش رشته های مذکور در تاریخ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶  برگزار نمایند.

شرکت برای هنرآموزان نواحی ۱ و ۲ زاهدان فقط به صورت حضوری در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی و بررسی محتوای دوره متوسطه استان و برای دیگر هنرآموزان سطح استان به صورت مجازی در بستر ادوبی و از طریق آدرس https://94.182.40.50/comsb ویا اسکن رمزینه پاسخ سریع زیر می باشد.

رمزینه پاسخ سریع ورود به کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس
https://94.182.40.50/comsb

جزئیات و اخبار تکمیلی از طریق وب سایت گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش به آدرس https://computer.sbedu.ir اطلاع رسانی می گردد.

وبینار فردای صنعت آموزش با هوش مصنوعی

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری گروه اموراداری استان، در نظر دارد وبینار آموزشی آنلاین با موضوع “آینده صنعت آموزش با هوش مصنوعی” در تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح ویژه مدیران، معاونین، هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر و امور اداری استان برگزار نماید.

شرکت کنندگان می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و با کد پرسنلی خود وارد شوند.

تاریخ برگزاری کارگاه: شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح

مدرس: خانم مهندس سمیرا کاویانی

بستر کارگاه: Adobe Connect

لینک پیش ثبت نام کارگاه: پایان یافت.

لینک ورود به کارگاه: پایان یافت.

محتوای ارائه شده در کارگاه:…

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع آینده پژوهی

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری دبیرخانه کشوری در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع “آینده پژوهی” در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر برگزار نماید.

لازم به ذکر است پیش ثبت نام این کارگاه قبلا توسط دبیرخانه کشوری صورت گرفته و فقط همکاران مجاز در لیست ذیل قادر خواهند بود از این کارگاه استفاده نمایند. همچنین زمان برگزاری آزمون این کارگاه ( جهت معرفی سه نفر برتر به دبیرخانه و دریافت گواهی کشوری کسب رتبه در مسابقات ) از همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت کنندگان می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و با کد پرسنلی خود وارد شوند.

تاریخ برگزاری کارگاه: پنجشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح

تاریخ برگزاری آزمون: پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۹ ال ۱۱ صبح

مدرس: جناب مهندس بهمن جهانتیغ

بستر کارگاه: Adobe Connect

اسامی همکاران مجاز به شرکت در کارگاه: دریافت

اسامی همکارانی که گواهی حضور برایشان صادر شده است: مشاهده ( بایستی بیشتر از نصف زمان کارگاه (۳۰دقیقه) حضور داشته باشند و یا حداقل ۵۰درصد نمره آزمون را کسب نمایند) 

لینک ورود به کارگاه: ورود  ( کارگاه به اتمام رسیده است)

لینک نظرسنجی کارگاه: ورود

لینک ورود به آزمون: ورود  (لطفا پس از آزمون در نظر سنجی شرکت نمایید: نظرسنجی آزمون )

  • جهت ورود از کد پرسنلی به عنوان نام کاربری و از کد ملی به عنوان رمز عبور استفاده کنید.
  • فقط همکارانی که در لیست شرکت کنندگان کارگاه می باشند (مشاهده) می توانند در آزمون شرکت کنند.
  • این اطلاعات از فرم ثبت نام دبیرخانه که همکار پر نموده است استخراج شده و مسئولیت صحیح و یا غلط بودن آن با خود همکار می باشد.
  • آزمون فاقد نمره منفی می باشد.

محتوای ارائه شده در کارگاه: فیلم کارگاه

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام کارگاه های آموزشی کشوری

با سلام و احترام

به منظور امکان شرکت همه هنرآموزان در کارگاه های تخصصی دبیرخانه کشوری کامپیوتر، فرم ثبت نام در کارگاه های آنلاین کشوری در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. هر هنرآموز می تواند حداکثر پنج کارگاه را بدلخواه انتخاب نماید و دبیرخانه با توجه به محدودیت در تعداد شرکت کنندگان در هر جلسه، نهایتا سه کارگاه را برای هر فرد انتخاب و اعلام نهایی خواهد کرد.

🌐لینک ثبت نام در کارگاه های کشوری دبیرخانه کامپیوتر:  https://b2n.ir/z39326

🌐مهلت تکمیل فرم: ۲۵ آذر ۱۴۰۱

توجه همکاران را به چند نکته در رابطه با کارگاه های کشوری جلب می نماییم:

  • گواهی حضور توسط استان برگزارکننده و فقط برای شرکت کنندگانی که بیش از%۵۰ از مدت برگزاری کارگاه، حضور داشته اند، صادر می شود.
  • بعد از برگزاری کارگاه، یک آزمون از محتوای آن برگزار می گردد که فراگیران محترم بایستی در آن شرکت نمایند. ضمن اینکه به نفرات برتر آزمون نیز گواهی “کسب رتبه در مسابقات کشوری” اعطا می گردد.

بسته کمک آموزشی فنی حرفه ای و کار دانش

با سلام و احترام

به اطلاع هنرآموزان محترم فنی وحرفه ای و کاردانش می رساند بسته کمک آموزشی تهیه شده توسط دبیرخانه خراسان رضوی جهت استفاده همکاران محترم در پنل سمت راست سایت قرارگرفت.این بسته شامل جدول دروس ،استانداردها، فیلم های آموزشی،کتب و نرم افزارهای موردنیاز هر رشته می باشد

Mission News Theme by Compete Themes.