دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در “فنی و حرفه ای”

برگزاری کارگاه کشوری نقشه کشی با اتوکد

 

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری دبیرخانه کشوری در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع “نقشه کشی با اتوکد” در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر برگزار نماید.

لازم به ذکر است پیش ثبت نام این کارگاه قبلا توسط دبیرخانه کشوری صورت گرفته و فقط همکاران مجاز در لیست ذیل قادر خواهند بود از این کارگاه استفاده نمایند.

تبصره: به جهت استفاده حداکثری هنرآموزان کامپیوتر استان سیستان و بلوچستان از کارگاه های آموزشی، آندسته از همکاران استان که موفق به پیش ثبت نام از طریق دبیرخانه کشوری نشده اند، می توانند تا تاریخ ۲ آذر ۱۴۰۰ از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

لینک ثبت نام (ویژه همکاران استان سیستان و بلوچستان): پیش ثبت نام ( کارکاه تمام شده است)

از آنجایی که این کارگاه از طریق بستر ادوبی برگزار می گردد لازم است شرکت کنندگان قبل از شروع کارگاه نسبت به نصب پیش نیازهای لازم از قبیل Adobe connect و adobe flash player اقدام نمایند. همچنین می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و  صرفاً با وارد کردن کد پرسنلی به کارگاه وارد شوند.

 

تاریخ برگزاری کارگاه: پنجشنبه ۴ آذر ۱۴۰۰ از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح

مدرس: جناب مهندس سعید فراهی

بستر کارگاه: Adobe Connect

اسامی شرکت کنندگان: مشاهده

اسامی حاضرین کارگاه: ( پزودی )

لینک ورود به کارگاه: ورود ( کارکاه تمام شده است)

محتوای ارائه شده در کارگاه: اسلاید محتوا و منابع – فیلم کارگاه آنلاین

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

وبینار خلاقیت و تفکر آزاد ویژه هنر آموزان کسب و کار الکترونیک

گروه آموزشی کارآفرینی استان در نظر دارد وبیناری با عنوان خلاقیت و تفکر آزاد را به تاریخ پنجشنبه ۲۰ آبان‌ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ برگزار نماید.

طی رایزنی و گفتگوهای به عمل آمده بین گروه کامپیوتر و کارآفرینی استان، مجوز شرکت هنر آموزان کامپیوتر که مدرس کتاب کسب و کار الکترونیک در پایه دوازدهم شاخه فنی و حرفه ای هستند، کسب شد.

همکاران ذینفع با توجه به پوستر وبینار با آدرس http://94.182.40.50/ksb می توانند در وبینار شرکت نمایند.

 

 

برگزاری کارگاه کشوری برگزاری جلسات آنلاین با Zoom و Google Meet و ابزار JamBoard

 

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری دبیرخانه کشوری در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع “برگزاری جلسات آنلاین با Zoom و Google Meet و ابزار JamBoard” در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر برگزار نماید.

لازم به ذکر است پیش ثبت نام این کارگاه قبلا توسط دبیرخانه کشوری صورت گرفته و فقط همکاران مجاز در لیست ذیل قادر خواهند بود از این کارگاه استفاده نمایند.

تبصره: به جهت استفاده حداکثری هنرآموزان کامپیوتر استان سیستان و بلوچستان از کارگاه های آموزشی، آندسته از همکاران استان که موفق به پیش ثبت نام از طریق دبیرخانه کشوری نشده اند، می توانند تا تاریخ ۱۸ آبان ۱۴۰۰ از طریق لینک زیر ثبت نام نمایند.

شرکت کنندگان می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و با کد پرسنلی خود وارد شوند.

لینک ثبت نام (ویژه همکاران استان سیستان و بلوچستان): پیش ثبت نام ( کارگاه به اتمام رسیده است)

تاریخ برگزاری کارگاه: پنجشنبه ۲۰ آبان ۱۴۰۰ از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح

مدرس: جناب مهندس وحید محمودی

بستر کارگاه: Adobe Connect

اسامی شرکت کنندگان: مشاهده

اسامی حاضرین کارگاه: مشاهده (گواهی شرکت در کارگاه این عزیزان بزودی صادر و ارسال می شود. در صورت هر گونه مغایرت با آی دی تلگرام  @ebrahimi_hushang تماس حاصل فرمائید)

لینک ورود به کارگاه: ورود ( کارگاه به اتمام رسیده است)

محتوای ارائه شده در کارگاه: فیلم کارگاه

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

کارگاه غیرهمزمان آشنایی با تهیه بوم کسب و کار

پیرو اطلاعیه پیشین گروه کامپیوتر فنی و حرفه و کاردانش استان، کلیه هنرآموزان و سرپرست بخش‌های کامپیوتر هنرستان‌های کار دانش و فنی و حرفه ای استان می‌توانند با مشاهده فیلم‌های آموزشی و تهیه بوم کسب و کار و ارسال آن برای گروه کامپیوتر استان تا حداکثر ۱۵ آبان‌ماه ۱۴۰۰ از گواهی کاراگاه بهره مند شوند.

راهنمای مدل کسب و کار یا بیزینس مدل

اطلاعیه برگزاری کارگاه مجازی کامپیوتر

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آفلاین و مجازی با موضوع “بوم کسب و کار” مربوط به درس تجارت الکترونیک پایه دوازدهم شبکه و نرم افزار برگزار نماید.

همکاران محترم می توانند محتوای آموزشی کارگاه را از تارنمای گروه کامپیوتر استان به آدرس computer.sbedu.ir که از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ بارگذاری می گردد، دریافت نمایند .

به منظور تمرین و تکمیل یادگیری لازم است همکاران محترم، بوم کسب و کاری مطابق مطالب بیان شده تدوین و تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ به آدرس fanicomputersb@gmail.com ارسال نمایند.

Mission News Theme by Compete Themes.