دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در “اخبار و اطلاعیه ها”

اسامی حاضرین کارگاه آموزشی کشوری ۲۰ آبان ۱۴۰۰

با سلام واحترام

اسامی حاضرین کارگاه آموزشی کشوری “برگزاری جلسات آنلاین با Zoom و Google Meet و ابزار JamBoard” که در تاریخ ۲۰ آبان ۱۴۰۰ شرکت نموده اند به شرح زیر می باشد. برای این عزیزان بزودی گواهی حضور صادر و به آدرس ایمیلی که در فرم پیش ثبت نام اعلام نموده اند، ارسال می گردد.

اسامی فراگیران مجاز به شرکت در کارگاه کشوری نقشه کشی با اتوکد

با احترام

همکارانی که اسامی آنها در جدول ذیل می باشد می توانند در کارگاه کشوری “نقشه کشی با اتوکد” در تاریخ ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۸ صبح شرکت نمایند.

وبینار خلاقیت و تفکر آزاد ویژه هنر آموزان کسب و کار الکترونیک

گروه آموزشی کارآفرینی استان در نظر دارد وبیناری با عنوان خلاقیت و تفکر آزاد را به تاریخ پنجشنبه ۲۰ آبان‌ماه ۱۴۰۰، ساعت ۱۰ الی ۱۱:۳۰ برگزار نماید.

طی رایزنی و گفتگوهای به عمل آمده بین گروه کامپیوتر و کارآفرینی استان، مجوز شرکت هنر آموزان کامپیوتر که مدرس کتاب کسب و کار الکترونیک در پایه دوازدهم شاخه فنی و حرفه ای هستند، کسب شد.

همکاران ذینفع با توجه به پوستر وبینار با آدرس http://94.182.40.50/ksb می توانند در وبینار شرکت نمایند.

 

 

اطلاعیه برگزاری کارگاه مجازی کامپیوتر

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آفلاین و مجازی با موضوع “بوم کسب و کار” مربوط به درس تجارت الکترونیک پایه دوازدهم شبکه و نرم افزار برگزار نماید.

همکاران محترم می توانند محتوای آموزشی کارگاه را از تارنمای گروه کامپیوتر استان به آدرس computer.sbedu.ir که از روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۰۱ لغایت روز شنبه مورخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ بارگذاری می گردد، دریافت نمایند .

به منظور تمرین و تکمیل یادگیری لازم است همکاران محترم، بوم کسب و کاری مطابق مطالب بیان شده تدوین و تا تاریخ ۱۴۰۰/۰۸/۱۵ به آدرس fanicomputersb@gmail.com ارسال نمایند.

وب سایت جدید گروه کامپیوتر

با سلام خدمت تمامی هنرآموزان کامپیوتر استان سیستان و بلوچستان

متاسفانه با توجه به مشکل بوجود آمده در سرور سامانه گروه های آموزشی استان تمام اطلاعات قبلی سایت (بخشنامه ها، استانداردها، بارم بندی ها و . . .) پاک شده اند و بایستی مجدداً آپلود و ساماندهی شوند. ضمن پوزش از همکاران ارجمند تمام سعی مجموعه گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش استان تکمیل مجدد سایت جهت بهره برداری شما عزیزان می باشد.

با احترام

جابجایی وبسایت گروه های آموزشی استان سیستان و بلوچستان

به منظور افزایش قابلیت‌ها و بهبود کیفیت، وبسایت اداره تکنولوژی و گروه‌های آموزشی استان سیستان و بلوچستان به سرویس‌دهنده جدید انتقال یافت.

Mission News Theme by Compete Themes.