دکمه «Enter» را برای در کردن این قسمت و نمایش محتوا بزنید.

نوشته‌ها منتشر شده در “اخبار و اطلاعیه ها”

کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس

گروه های آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش، حسابداری کاردانش، امور اداری، هنرهای تجسمی، عمران کاردانش و معماری داخلی فنی و حرفه ای سیستان و بلوچستان در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارند کارگاه آموزشی حضوری/مجازی با موضوع “الگوهای برتر تدریس” ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش رشته های مذکور در تاریخ چهارشنبه ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶  برگزار نمایند.

شرکت برای هنرآموزان نواحی ۱ و ۲ زاهدان فقط به صورت حضوری در محل اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی و بررسی محتوای دوره متوسطه استان و برای دیگر هنرآموزان سطح استان به صورت مجازی در بستر ادوبی و از طریق آدرس https://94.182.40.50/comsb ویا اسکن رمزینه پاسخ سریع زیر می باشد.

رمزینه پاسخ سریع ورود به کارگاه آموزشی الگوهای برتر تدریس
https://94.182.40.50/comsb

جزئیات و اخبار تکمیلی از طریق وب سایت گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش به آدرس https://computer.sbedu.ir اطلاع رسانی می گردد.

وبینار فردای صنعت آموزش با هوش مصنوعی

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری گروه اموراداری استان، در نظر دارد وبینار آموزشی آنلاین با موضوع “آینده صنعت آموزش با هوش مصنوعی” در تاریخ ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح ویژه مدیران، معاونین، هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر و امور اداری استان برگزار نماید.

شرکت کنندگان می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و با کد پرسنلی خود وارد شوند.

تاریخ برگزاری کارگاه: شنبه ۸ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح

مدرس: خانم مهندس سمیرا کاویانی

بستر کارگاه: Adobe Connect

لینک پیش ثبت نام کارگاه: پایان یافت.

لینک ورود به کارگاه: پایان یافت.

محتوای ارائه شده در کارگاه:…

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع آینده پژوهی

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری دبیرخانه کشوری در راستای برنامه عملیاتی خود، در نظر دارد کارگاه آموزشی آنلاین کشوری با موضوع “آینده پژوهی” در تاریخ ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۹ صبح ویژه هنرآموزان و سرپرستان بخش کامپیوتر برگزار نماید.

لازم به ذکر است پیش ثبت نام این کارگاه قبلا توسط دبیرخانه کشوری صورت گرفته و فقط همکاران مجاز در لیست ذیل قادر خواهند بود از این کارگاه استفاده نمایند. همچنین زمان برگزاری آزمون این کارگاه ( جهت معرفی سه نفر برتر به دبیرخانه و دریافت گواهی کشوری کسب رتبه در مسابقات ) از همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

شرکت کنندگان می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و با کد پرسنلی خود وارد شوند.

تاریخ برگزاری کارگاه: پنجشنبه ۱۵ دی ۱۴۰۱ از ساعت ۹ تا ۱۱ صبح

تاریخ برگزاری آزمون: پنجشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۱ از ساعت ۹ ال ۱۱ صبح

مدرس: جناب مهندس بهمن جهانتیغ

بستر کارگاه: Adobe Connect

اسامی همکاران مجاز به شرکت در کارگاه: دریافت

اسامی همکارانی که گواهی حضور برایشان صادر شده است: مشاهده ( بایستی بیشتر از نصف زمان کارگاه (۳۰دقیقه) حضور داشته باشند و یا حداقل ۵۰درصد نمره آزمون را کسب نمایند) 

لینک ورود به کارگاه: ورود  ( کارگاه به اتمام رسیده است)

لینک نظرسنجی کارگاه: ورود

لینک ورود به آزمون: ورود  (لطفا پس از آزمون در نظر سنجی شرکت نمایید: نظرسنجی آزمون )

  • جهت ورود از کد پرسنلی به عنوان نام کاربری و از کد ملی به عنوان رمز عبور استفاده کنید.
  • فقط همکارانی که در لیست شرکت کنندگان کارگاه می باشند (مشاهده) می توانند در آزمون شرکت کنند.
  • این اطلاعات از فرم ثبت نام دبیرخانه که همکار پر نموده است استخراج شده و مسئولیت صحیح و یا غلط بودن آن با خود همکار می باشد.
  • آزمون فاقد نمره منفی می باشد.

محتوای ارائه شده در کارگاه: فیلم کارگاه

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

ثبت نام کارگاه های آموزشی کشوری

با سلام و احترام

به منظور امکان شرکت همه هنرآموزان در کارگاه های تخصصی دبیرخانه کشوری کامپیوتر، فرم ثبت نام در کارگاه های آنلاین کشوری در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد. هر هنرآموز می تواند حداکثر پنج کارگاه را بدلخواه انتخاب نماید و دبیرخانه با توجه به محدودیت در تعداد شرکت کنندگان در هر جلسه، نهایتا سه کارگاه را برای هر فرد انتخاب و اعلام نهایی خواهد کرد.

🌐لینک ثبت نام در کارگاه های کشوری دبیرخانه کامپیوتر:  https://b2n.ir/z39326

🌐مهلت تکمیل فرم: ۲۵ آذر ۱۴۰۱

توجه همکاران را به چند نکته در رابطه با کارگاه های کشوری جلب می نماییم:

  • گواهی حضور توسط استان برگزارکننده و فقط برای شرکت کنندگانی که بیش از%۵۰ از مدت برگزاری کارگاه، حضور داشته اند، صادر می شود.
  • بعد از برگزاری کارگاه، یک آزمون از محتوای آن برگزار می گردد که فراگیران محترم بایستی در آن شرکت نمایند. ضمن اینکه به نفرات برتر آزمون نیز گواهی “کسب رتبه در مسابقات کشوری” اعطا می گردد.

تغییر زمان برگزاری وبینار

با سلام
به اطلاع می رساند  وبینار آموزشی با موضوع “آشنایی و تبیین اهداف مسابقات ملی مهارت” در تاریخ شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶ برگزار می گردد. همکاران واجدشرایط حتما قبل از برگزاری وبینار نسبت به تکمیل فرم پیش ثبت نام اقدام فرمائید. 

بسته کمک آموزشی فنی حرفه ای و کار دانش

با سلام و احترام

به اطلاع هنرآموزان محترم فنی وحرفه ای و کاردانش می رساند بسته کمک آموزشی تهیه شده توسط دبیرخانه خراسان رضوی جهت استفاده همکاران محترم در پنل سمت راست سایت قرارگرفت.این بسته شامل جدول دروس ،استانداردها، فیلم های آموزشی،کتب و نرم افزارهای موردنیاز هر رشته می باشد

شناسایی و استفاده از ظرفیت های درون و برون سازمانی

با سلام و احترام

دبیرخانه راهبری کشوری کامپیوتر مستقر در استان زنجان در راستای اجرای برنامه عملیاتی خود و جهت شناسایی هنرآموزان و مدیران هنرستان ها، با توجه به اصل شایسته محوری و تخصص گرایی، و ارایه الگوهای توانمند سازی هنرآموزان و مدیران هنرستان ها، اقدام به “شناسایی و استفاده از ظرفیت های درون و برون سازمانی” نموده است.

از این رو، خواهشمندیم مدیران و هنرآموزان کامپیوتر سراسر استان  که در راستای پیشبرد اهداف برنانمه عملیاتی از قبیل مدرسی کارگاههای توسعه حرفه ای معلمان ،تولیدی کردن هنرستان ها و …می توانند یاریگر باشند هر چه سریعتر نسبت به تکمیل فرم زیر اقدام نمایند.

فرم شناسایی ظرفیت های درون سازمانی

 

وبینار آشنایی و تبیین اهداف مسابقات ملی مهارت

با احترام و صلوات بر محمد و آل محمد(ص)،

گروه آموزشی کامپیوتر فنی و حرفه ای و کاردانش سیستان و بلوچستان با همکاری گروه هنرهای تجسمی  استان و گروه اموراداری استان، در نظر دارد وبینار آموزشی با موضوع “آشنایی و تبیین اهداف مسابقات ملی مهارت”  ویژه

هنرآموزان،مدیران، معاونین و سرپرستان بخش کامپیوتر، هنرهای تجسمی و امور اداری هنرستان‌های استان برگزار نماید.

لازم به ذکر است همکاران علاقمند و متقاضی شرکت در وبینار لازم است نسبت به پیش ثبت نام خود اقدام نمایند.

لینک ثبت نام (ویژه همکاران استان سیستان و بلوچستان)

از آنجایی که این کارگاه از طریق بستر ادوبی برگزار می گردد لازم است شرکت کنندگان قبل از شروع کارگاه نسبت به نصب پیش نیازهای لازم از قبیل Adobe connect و adobe flash player اقدام نمایند. همچنین می بایست ۱۵ دقیقه قبل از شروع جلسه به عنوان کاربر مهمان و  صرفاً با وارد کردن کد پرسنلی به کارگاه وارد شوند.

تاریخ برگزاری وبینار: شنبه ۵ آذرماه ۱۴۰۱ از ساعت ۱۶ تا ۱۸ 

مدرس: جناب مهندس رییس الذاکرین

بستر کارگاه: Adobe Connect

لینک ورود به کارگاه:وبینار به پایان رسیده است.

گواهی کارگاه فقط برای همکارانی که پیش ثبت نام را انجام داده و در کارگاه حاضر شده اند صادر خواهد شد.

اخبار تکمیلی از طریق همین پست اطلاع رسانی خواهد شد.

معرفی گروه تبادل نظر در شبکه شاد

با سلام

با توجه به اعلام وزارت مبنی بر استفاده از شبکه اجتماعی مورد تایید آموزش و پرورش و قطع ارتباط پلتفرم های خارجی، گروه آموزشی فنی و حرفه ای و کاردانش استان سیستان و بلوچستان اقدام به ایجاد گروه استانی در شبکه شاد نموده است. همکاران هنرآموز و سرپرستان بخش کامپیوتر می توانند با استفاده از لینک زیر اقدام به عضویت نمایند.

https://shad.ir/piusqhm977

لازم به ذکر است زین پس تمامی اطلاعیه ها و اخبار در این گروه منتشر خواهد شد.

Mission News Theme by Compete Themes.